Smart Home

Dlaczego Smart Home to dobra inwestycja?

Inteligentny dom Białystok i okolice

Bezpieczeństwo

zapewniane poprzez stały nadzór i pełną kontrolę nad domem z dowolnego miejsca na świecie

Ochrona

dzięki szybkiej informacji o niepokojących zdarzeniach możemy błyskawicznie zareagować i uchronić swój dobytek przed kradzieżą, włamaniem, pożarem czy innymi zagrożeniami
smart home instalacja Białystok

Komfort

dzięki dostosowaniu skutecznego działania zintegrowanych urządzeń domowych

Oszczędność

dzięki pomiarowi zużycia energii i automatycznej dezaktywacji urządzeń.Inteligentne sterowanie urządzeniami grzewczymi pomaga w oszczędzaniu na ogrzewaniu budynku.
inteligentny dom Białystok

Wyobraź sobie jak przyjemnie byłoby, gdy wracając w deszczowe dni z pracy nie musiałbyś myśleć o wyjściu z samochodu w celu otwarcia bramy wjazdowej i bramy do garażu – Twój dom zrobiłby to za Ciebie. Następnie przekraczając próg drzwi zostałbyś otulony idealną temperaturą, a idąc do kuchni by zjeść obiad, nie musiałbyś myśleć o zapalaniu i gaszeniu za sobą światła. To wszystko jest możliwe bez wyciągania kluczy, pilotów czy nawet smartfona.

Chciałbyś doświadczyć komfortu jaki niesie za sobą instalacja smart home?
Skontaktuj się z nami, a wykonamy ją dla Ciebie!

Na wstępie podpowiemy, który system smart home wybrać, by spełnił Twoje oczekiwania co do funkcjonalności. W kolejnych krokach wykonamy projekt, dobierzemy wszelkie komponenty i je zamontujemy. Uwieńczeniem procesu będzie konfiguracja systemu smart home i dostosowanie jego funkcjonalności do potrzeb użytkowników.

Dostępne rozwiązania

gwarantujące komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

SYSTEM YESLY

to bezprzewodowy system firmy Finder, który do komunikacji międzymodułowej wykorzystuje technologię bluetooth. Pozwala on na sterowanie oświetleniem, roletami i innymi urządzeniami elektrycznymi.

W skład systemu YESLY wchodzą: ściemniacz oświetlenia, sterownik rolet, aktuator, bramka WiFi, dwie aplikacje oraz przyciski bezprzewodowe (które działają bez baterii!).

system yesly Białystok
SYSTEM FIBARO

jest systemem w całości projektowanym, rozwijanym i produkowanym w Polsce. Większość urządzeń tej firmy opartych jest o protokół Z-Wave, czyli bezprzewodową technologię, która pozwala połączyć w sieć i zdalnie zarządzać różnymi urządzeniami elektrycznymi.
Istotną cechą systemu FIBARO jest możliwość podpięcia do niego urządzeń firm trzecich. Szczególnie ważna jest możliwość integracji systemu z asystentami głosowymi od firmy Google oraz Amazon.

system fibaro Białystok