O nas

Doświadczony zespół specjalistów

OnlyComfort to doświadczony zespół specjalizujący się w kompleksowej obsłudze instalacji fotowoltaicznych na terenie całego województwa podlaskiego. Zatrudniamy najlepszych fachowców w danej dziedzinie, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Dbamy o to, aby wykonywane przez nas projekty przyniosły naszym klientom realną korzyść w postaci oszczędności oraz poprawy zdrowia. Dobieramy najlepsze rozwiązania do każdego projektu indywidualnie. Powierzając nam wykonanie instalacji fotowoltaicznej możecie Państwo spać spokojnie – zajmiemy się wszystkim od początku do końca.

Szybki i sprawny kontakt z klientem

Dbamy o to, by nasi klienci nie musieli czekać na kontakt i wycenę instalacji zbyt długo. Doskonale wiemy jak ważna jest komunikacja pomiędzy zamawiającym a wykonawcą, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo czuli się pewnie na każdym etapie realizacji zamówienia.

Zamawiając od nas instalację fotowoltaiczną, grzewczą czy alarmową będziecie Państwo świadomi wyboru, dokładnie omówimy zalety i wady każdego rozwiązania. Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie w oparciu o nasze doświadczenie instalatorskie.

Nasze wyróżnienia

orły instalatorstwa
firma godna zaufania

Nasi partnerzy

partner KENO
partner Red Snake
partner finder

Opinie o naszych instalacjach

Instalacja fotowoltaiczna wykonana kompleksowo i bardzo kompetentnie. Świetna współpraca i ocena moich potrzeb, estetyczne i porządne wykonanie. Pełna obsługa projektu i formalności. Polecam.

Paweł W.

Firma na medal. Fachowe doradztwo. Szybki, sprawny montaż. Cała instalacja działa jak należy. Pomoc przy składaniu dokumentacji. Polecam bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

Piotr N.

Kompleksowa obsługa dokumentów, fachową pomoc w rozmieszczeniu instalacji, szybkie wykonanie i dobra wycena.

Dariusz S.

Solidna niedroga firma. Ekipa montażowa na poziomie, dbająca o estetykę wykonania, szczegóły oraz czystość. Pełna kultura języka, co rzadko się zdarza przy takich ekipach. Jestem w pełni zadowolony z każdego etapu – od przedstawienia oferty po montaż i obsługę przy uzyskaniu dotacji. Polecam.

Jerzy S.

Serdecznie pozdrawiam Pana Kamila i pracowników. Wykonana instalacja 50 kW pracuje nienagannie od pół roku. Przez te pół roku oglądałem inne podobne instalacje u znajomych i wykonanie oraz poziom techniczny firmy Only Comfort jest godny polecenia. Fakt nie było najtaniej ale z czasem i nabywanym doświadczeniem jestem zadowolony ze dokonałem właśnie takiego wyboru wykonawcy. Polecam!

Filip P.